Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Nurgül Yeşilçay’dan Güldüren Adem ve Sabriye Yorumu!

Nurgül Yeşilçay’dan Güldüren Adem ve Sabriye Yorumu!

Survivor 2017’de dostlukları ile göz dolduran Adem ve Sabriye, dün yayınlanan bölümde büyük bir kavga yaşamış daha sonra da dayanamayarak barışmışlardı. Oyuncu Nurgül Yeşilçay’da sıkı bir Survivor takipçisi çıktı. Adem ve Sabriye’nin bir küs bir barışık devam eden arkadaşlıklarına Oyuncu Nurgül Yeşilçay’dan güldüren bir yorum geldi. Nurgül Yeşilçay Twitter hesabından Adem ve Sabriye için “Cilveleşiyorlar mı” diye sordu.

Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay Twitter hesabından Survivor ile ilgili yorum yaptı. Yeşilçay, Adem ve Sabriye için bunlar “Cilveleşiyor mu?” diye sordu sosyal medya çalkalandı.

ADEM İLE SABRİYE’NİN DÜNKÜ DİYALOĞUNA NURGÜL YEŞİLÇAY DA KATILDI
Survivor’da dün Sabriye ve Adem’in kavgası geceye damga vurdu. Önce kavga eden ikili daha sonra da barıştı. Adem, Sabriye’ye “Beni seviyor musun” diye sordu Sabriye de “Gözlerimden belli olmuyor mu” diye cevap verince ikili sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

NURGÜL YEŞİLÇAY İKİLİ İÇİN BOMBA BİR YORUM YAPTI
Survivor’ın sıkı takipçilerinden Nurgül Yeşilçay ikilinin bu hallerini görünce yorum yapmadan duramadı. Twitter’ından “Adem ile Sabriye cilveleşiyor mu?” diye sordu.
Nurgül Yeşilçay’ın o Tweet’i

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top