Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Nur Yerlitaş Bir Daha Ekranlara Dönmeyecek!

Nur Yerlitaş Bir Daha Ekranlara Dönmeyecek!

Ekranların sevilen modacısı Nur Yerlitaş, geçirdiği ameliyatın ardından ekranlara bir daha dönmeyeceğini açıkladı.

Memesinde kist tespit edildikten sonra ameliyata alınan Nur Yerlitaş, ameliyatın ardından evine gitmek yerine bir otel odasına yerleşmeyi tercih etti.

Taburcu olmasının ardından Taksim’de bir otelde kalan Nur Yerlitaş, burada çekilmiş bir kareyi de takipçileriyle paylaşmaktan kaçınmadı. Bir otele yerleşme konusu ise yakın çevresi tarafından, ev ortamında aşırı kalabalık bir ortam olacağını ve bu nedenle iyileşme sürecini yavaşlatacağını söylediği olarak belirtildi. Ayrıca otelde hemşiresi ve özel bakıcısıyla beraber kaldığını söyleyen Yerlitaş, iyi hissedene kadar otelde kalacağını açıkladı.

“SİZLERE GÜLÜMSÜYORUM”

Başarılı geçen ameliyatının ardından sevenlerini rahatlatan Nur Yerlitaş, kaldığı otel odasından yaptığı paylaşımda da “Sizlere gülümsüyorum ve teşekkür ediyorum beni yalnız bırakmamışsınız” notunu paylaşmıştı.

EKRANLARA GERİ DÖNMEYECEK

Sürpriz ameliyatının öncesinde İşte Benim Stilim yarışmasındaki jüri üyesi olarak görev alan Nur Yerlitaş, ameliyat sonrasında ekranlara dönmeme kararı aldı. Ailesinin de kendisini fazla yormaması için ekranlara çıkmasını istemediği öğrenildi. Hatta Nur Yerlitaş da “artık televizyonda olmayacağım” şeklinde açıklama yaptı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top