GÜNDEM

Nihat Doğan AKP Kanalında AKP’yi Eleştirdi!

Nihat Doğan, Melih Gökçek’in olan Beyaz TV’de AKP’ye çok sert eleştirilerde bulundu.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” adlı programın sunucularından Nihat Doğan, cinsel istismar önergesinin komisyona geri çekilmesi hakkında kendi görüşlerini dile getirdi.

“ERDOĞAN’IN SIRTINDA KAMBUR OLMAYA BAŞLADI”

Bu önergenin son derece boş ve anlamsız bir tartışma olduğunu vurgulayan Doğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgüler yağdırdı. Nihat Doğan, “Benim siyasetle falan işim yok. Lakin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok seviyorum. AK PartiRecep Tayyip Erdoğan’a çok şey verdi. Ama bu son süreçte AK Parti Erdoğan’ın sırtında kambur olmaya başladı. Gerçi bu parti falan işlerinin de olmadığını 15 Temmuz’da gördük. Bu ülkede sadece Recep Tayyip Erdoğan gerçeği var” dedi.

YASAYI HALKA ANLATAMIYORSUNUZ

Cinsel istismar meselesinin bir an önce kapatılması gerektiğini söyleyen Nihat Doğan, AKP’ye yönelik eleştirilerini daha da sertleştirdi.  “Kapatın bu meseleyi, kapatın gidin. Başkanlığa kilitlenin. Daha kendi çıkardığınız yasayı halka anlatamıyorsunuz. Ben mi kurtaracağım sizi?” diyerek çıkıştı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top