GÜNDEM

Mutfak Tüpünün Hortumunu Fare Kemirdi Facia Yaşandı

Aydın’ın Germencik İlçesi’nde bulunan bir evde dün sabah saatlerinde büyük bir patlama meydana geldi. Evde yaşayan 3 yıllık evli çift ve 1 yaşındaki bebekleri patlamada ağır yaralanırken, patlamanın nedeni ise herkesi hayrete düşürdü.

Dün sabah saatlerinde Aydın’ın Germencik İlçesi’nde bulunan bir evde meydana gelen patlamada 3 kişilik aile ağır yaralandı. Patlamanın gaz sıkışması nedeni ile yaşandığı ortaya çıkarken, daha sonra mutfak tüpünün hortumunu farenin kemirdiği bunun da faciaya neden olduğu anlaşıldı.

3 YILLIK EVLİ ÇİFT VE 1 YAŞINDAKİ BEBEKLERİ AĞIR YARALI

Aydın’ın Germencik İlçesi Yeni Mahalle mezbaha Caddesi Uzun Sokak’da meydana gelen olayda 3 yıllık evli bir çift ile 1 yaşındaki bebekleri ağır yaralandı. Patlamanın nedeni ilk etapta belirlenemezken, daha sonra yapılan incelemede mutfak tüpünün hortumunun bir fare tarafından kemirildiği ve gaz sızıntısının meydana geldiği anlaşıldı.

SOBAYI YAKINCA PATLAMA YAŞANDI

Dün sabah erken saatlerde meydana gelen olayda, Leyla Ertaş işe gidecek olan eşi için kahvaltı hazırlamak istedi ve sobayı yaktı. Ancak sobanın yanması ile birlikte evde büyük bir patlama meydana geldi. Ev bir anda alevler içinde kalırken, evin duvarları tamamen yıkıldı ve çatıdan kiremitler fırladı. Çevredekilerin sesle uyandığı patlamada Leyla Ertaş (21) kocası Hasan Ertaş (24) 1 yaşındaki bebekleri irfan efe feci şekilde yanarak ağır yaralandı. Leyla Ertaş’ın ikinci bebeğine hamile olduğu öğrenilirken, çevredeki vatandaşlar aileye ilk müdahaleyi yaparak hemen ambulans çağırdı. Yaralılar gelen ambulanslarla Aydın’daki hastanelere kaldırıldı.

YARALILARIN DURUMLARI AĞIR

Patlamada yaralanan 3 yıllık evli çiftin durumlarının ağır olduğu ve Leyla Ertaş’ın İstanbul’a sevk edildiği öğrenildi. Hasan Ertaş için ise hala hastane aranıyor. Diğer yandan patlamada yeni doğum yapan bir köpek de telef olurken, 8 yavrunun bakımı için Belediyeden yardım istendi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top