Minik Leyla'nın Katil Zanlısı Amcası Tutuklanmadan Önce İdam İstemiş

Minik Leyla'nın ölümüyle ilgili Babasının amcasının oğlu Mehmet Aydemir tutuklandı. Mehmet Aydemir'in daha önce birçok televizyon kanalında ve sosyal medyada katili beraber bulalım beraber asalım gibi açıklamalar yaptığı ortaya çıktı. Minik Leyla'nın ölümüyle ilgili Babasının amcasının oğlu Mehmet Aydemir tutuklandı. Mehmet Aydemir'in daha önce birçok televizyon kanalında ve sosyal medyada katili beraber bulalım beraber asalım gibi açıklamalar yaptığı ortaya çıktı.

Minik Leyla'nın Katil Zanlısı Amcası Tutuklanmadan Önce İdam İstemiş
Minik Leyla'nın Katil Zanlısı Amcası Tutuklanmadan Önce İdam İstemiş melek eren

Minik Leyla'nın ölümüyle ilgili Babasının amcasının oğlu Mehmet Aydemir tutuklandı.  Mehmet Aydemir'in daha önce birçok televizyon kanalında ve sosyal medyada katili beraber bulalım beraber asalım gibi açıklamalar yaptığı ortaya çıktı.

Ağrı'da Bayramın 1. günü dede senin evin önünden kaybolduktan 18 gün sonra derede cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin babasının amcasının oğlu Mehmet Aydemir tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"BERABER BULALIM, BERABER ASALIM"
Tutuklanan Mehmet Aydemir hakkında daha önce Suçlunun olabileceği iddiaları sosyal medyada da gündeme gelmişti. Mehmet Aydemir Bu suçlamaları kesin bir dille reddederken, Leyla'nın ölü bulunmasının ardından yaptığı açıklamada, "Eğer bu kadar adaleti istiyorsanız gelin birlik beraberlik olalım, beraber bulalım, beraber asalım ki başka Leylaların canı yanmasın."  demişti.

HAKKINDAKİ İDDİALARA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Leyla'yı öldürmek de suçlanarak tutuklanan Mehmet Aydemir sosyal medyada kendisine suçlamasına Ateş püskürmüş ve yaptığı açıklamada, "Sosyal medyadan benim fotoğrafımı kullanarak 'Katil gözaltında, adalet yerini buldu' gibi paylaşımlar yapılmış. Madem bu kadar adaleti istiyorsunuz, gelin Türkiye Cumhuriyeti olarak birlik olalım, beraber bulalım, beraber asalım ki başka Leylalar'ın canı yanmasın. Yalan yanlış ifadelerle insanları kışkırtmanın bir anlamı yok. Can güvenliğim olmadığı için savcılığa gideceğim ve suç duyurusunda bulunacağım. O paylaşımı yapan her kimse ortay çıkıp, hesap verecekler. Çok ağır küfürler ediyorlar. Ben Leyla'nın amcası değilim. Nihat Aydemir'in amcasının oğluyum"  demişti.

 

leyla aydemir leyla leylanın katili son dakika açıklama son dakika açıklaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Kasım 2019 Nilgün Şimşek olayında son durum
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!
Müge Anlı 14 Mayıs 2019 Canlı Yayında Çileden Çıktı: Sen Bunu Dayının Karısına Nasıl Yaparsın Oğlum!