GÜNDEM

Milyarder İş Adamı Reina Katliamında Hayatını Kaybetti!

Milyarder iş adamı Muhammed El Sarraf’ın da Reina saldırısında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Irak asıllı olan Ürdünlü iş adamı ve ülkenin en zengin isimlerinden biri olan Muhammed el-Sarraf’ın da Reina saldırısı sırasında hayatını kaybettiği açıklandı. Ürdün ve Irak’ta çok fazla yatırımı olan El-Sarraf’ın Ürdün’de 13 şirketinin olduğu belirtildi.

ARKADAŞI DA HAYATINI KAYBETTİ

Telekominikasyon, Güvenlik ve Su Arıtma tesisleri bulunan Muhammed El-Sarraf, Ürdün hükümetiyle beraber çalışan iş adamlarından biri olarak biliniyordu. Alınan bilgilere göre El Sarraf’ın arkadaşı olan Nawras Affas’ın da ölenler arasında olduğu belirtildi.

Ürdün’ün başkenti Umman’da Pi Lounge adlı kulübün işletmecisi olan Affas, iş adamı El Sarraf ile beraber yılbaşı kutlamak için İstanbul’a gelmişti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top