DÜNYA

Micheal Jackson’ın Kız Kardeşi Tesettüre Girdi

Ünlü kadın şarkıcı ve Micheal Jackson’ın kız kardeşi Janet Jackson, tesettüre girdi.

Micheal Jackson’ın kız kardeşi Janet Jackson, hamile olduğunu açıklamasının ardından ilk kez görüntülendi. Katarlı bir iş adamı ile evlenen Janet Jackson, Nisan ayında hamile olduğunu öğrenmesinin ardından turnesini iptal etmiş ve müzik hayatına da ara vermişti. Sahnede giydiği cesur kıyafetleriyle de adından sıkça söz ettiren 50 yaşındaki Janet Jackson, evlendikten sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başladı.

MÜSLÜMAN OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI 

Wissam Al Manna ile 2012 yılında evlenmesinin ardından Müslüman olduğunu açıklayan şarkıcı, hamile olduğuyla ilgili çıkan haberlerle ilgili de uzun süre açıklama yapmamıştı.

JANET JACKSON TESETTÜRE GİRDİ

Eşiyle beraber Londra’da alışveriş yaparken görüntülenen Janet Jackson, tesettüre girmiş hali dikkat çekti. 100 milyondan fazla albüm satışına sahip olan Jackson, en iyi kadın solo şarkıcılarından biri olarak kabul ediliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top