Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Meteorolojiden İstanbul’a Kar Uyarısı!

Meteorolojiden İstanbul’a Kar Uyarısı!

Meteoroloji, İstanbulluları kar yağışı için uyardı. Perşembe günü başlayacak kar yağışı, 3 gün boyunca devam edecek.

Bugünden itibaren birçok ilde kar yağışı bekleniyor. Yarından itibaren yurt genelinde kar yağışı etkisini gösterecek. Bugün; Antalya, Mersin, Kahramanmaraş ve Adana’nın yüksek kesimlerine, Karaman ve Konya çevrelerinde yoğun kar yağışı bekleniyor. İstanbul için beklenen kar yağışı ise Perşembe günü gece saatlerinde başlayacak 3 gün boyunca devam edecek.

ÜLKE GENELİNDE KAR YAĞIŞI GÖRÜLECEK

Meteoroloji tarafından yapılan son değerlendirmelere göre  Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Orta Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun batısı, Bingöl çevreleri ile akşam saatlerinden itibaren Marmara’nın doğusu, Batı Karadeniz, Kuzey Ege kıyıları, Doğu Karadeniz ve Hakkari çevresinin yağışlı geçeceği belirtildi. Kıyı kesimlerde ise yağmur ve sağanak görülecek.

İSTANBUL’DA PERŞEMBE GÜNÜNE DİKKAT!,

İstanbul’da parçalı bulutlu olarak görülen hava, akşam saatlerinden itibaren yer yer yağışlı olacak. İstanbul’a kar yağışının ise Perşembe günü geleceği belirtildi. Gece saatlerinde başlayacak kar yağışı 3 gün sürecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top