GÜNDEM

Meteoroloji Saat Verdi: İstanbul’a Kar Ne Zaman Geliyor?

Meteoroloji, İstanbul’a bugün öğle saatlerinde kar geleceğini açıkladı.

İstanbul’da Çarşamba günü yani bugün beklenen kar yağışının öğle saatlerinden itibaren başlayacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji İstanbul Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre şehir genelinde etkili olması beklenen kar yağışı ile hava sıcaklığının derecesinin 7 derece düşmesi bekleniyor.

TÜM ŞEHRİ ETKİSİ ALTINA ALACAK

Çarşamba günü öğle saatlerinden itibaren karla karışık yağmur şeklinde başlayacak olan kar yağışı gecenin ilk saatlerinden itibaren tüm şehri etkisi altına alacak. Ayrıca bugün, hızı saatte 60 kilometreye kadar ulaşan kuvvetli bir poyraz bekleniyor.

İstanbul genelinde Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri de aralıklı olarak yağması beklenen kar yağışı şehrin kuzey ve yüksek kesimlerinde 15, sahil kesimlerinde ise 5-10 cm arasında bir kalınlığa ulaşacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top