GÜNDEM

Meteoroloji, Perşembeye Kadar Uyarı Verdi!

Meteoroloji’den yapılan uyarılara göre kötü hava şartları 3 gün daha devam edecek.

Cuma gününden itibaren İstanbul’da etkisini devam ettiren yoğun kar yağışı, Pazar gecesi de aynı etki ile devam etti. Kar yağışı ile beraber sabah saatlerinde hava sıcaklığında önemli ölçüde düşüler görüldü. Meteoroloji’den yapılan açıklamalarda, Perşembe gününe kadar yağışların ve kötü hava şartlarının devam edeceği belirtildi.

ARAÇLAR KARIN ALTINDA KALDI

Gaziosmanpaşa Meydanı’nda bulunan termometrede -4 derece gösterildi. Mahalle aralarındaki araçların üstlerinin tamamen kaplandığı gözlendi ve yol kenarında terk edilmiş birçok araçla karşılaşıldı.

3 GÜN DAHA DEVAM EDECEK

Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanabilecek kazalara karşı tüm sürücüler önlemlerini almaya devam etti. AKOM’un yaptığı uyarılara göre; yoğun ve kuvvetli kar yağışının bugün ve yarın etkili olması bekleniyor. İstanbul’da Perşembeye kadar kar ve karla karşılık yağmur etkisini gösterecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top