Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Mersin’de Suriyeli Tacizciye Meydan Dayağı!

Mersin’de Suriyeli Tacizciye Meydan Dayağı!

Mersin’de bir kadını elle taciz etmesinin ardından vatandaşlarda tarafında dövülen Suriyeli adam, daha sonra polise teslim edildi.

Mersin’de kaldırımda yürüyen bir kadına el ile tacizde bulunduğu iddia edilen Suriye uyruklu bir adam, vatandaşlar tarafından tekme tokat dövüldü.

ÖNCE DÖVDÜLER, SONRA POLİSE TESLİM ETTİLER

Mersin’in Yenişehir ilçesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde gerçekleşen olayda, Suriye uyruklu olan 29 yaşındaki Omar M., kaldırımda yürüyen bir kadına elle sarkıntılık etti. Kadının çığlıklarının ardından etraftan koşan vatandaşlar, tacizci adamı tekme tokat dövdüler. Dayağın ardından tacizci sapık, bir süre yerde hareketsiz kaldı. Ardından çevredeki iş yeri çalışanları Omar M.’ye su içirdiler ve ayağa kaldırdılar. Olay yerinden uzaklaşmaya çalışan adam, başka bir vatandaşın tekmeli saldırına uğradı. Tekme tokat dövülen şüpheli, olay yerine gelen polise teslim edildi.

TACİZCİ ZANLI TUTUKLANDI!

Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürülen zanlı, ifadesinin alınmasının ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top