Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Meral Akşener’den Olay Yaratacak ‘Siyaseti Bırakırım’ Açıklaması!

Meral Akşener’den Olay Yaratacak ‘Siyaseti Bırakırım’ Açıklaması!

MHP’den ihraç edildikten sonra gündemden düşmeyen Meral Akşener’in referandumda ‘hayır’ kampanyalarında da adı sıklıkla duyuluyor. Akşener yaptığı son açıklama ile siyaset gündeminde yeni bir polemik oluşturacak sözlerde bulundu.

7 Haziran seçimlerinin ardından yaptığı çeşitli açıklamalarla siyaset gündemine oturan Meral Akşener, seçimler sonrasında kendisine Başbakan Yardımcılığı teklifi geldiğini ve MHP Genel Başkanı olması veya kendi partisini kurması halinde alacağı oy yüzdelerini açıkladı. Akşener, oy anketlerine göre MHP Genel Başkanı olursa yüzde 25, kendi partisini kurması halinde yüzde 12.5 oy alacağını gösteren anketlerle açıklamada bulundu.

AKŞENER’DEN BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI TEKLİFİ AÇIKLAMALARI

Meral Akşener katıldığı programda 7 Haziran’da yapılan seçimler sonrasında bakanlığın daveti öncesinde dolaylı bir yoldan Başbakan yardımcısı olma yönünde teklif aldığını açıkladı.

‘EVET’ OYLARI YÜZDE 61.5’UN ÜZERİNDE OLURSA SİYASETİ BIRAKIRIM AÇIKLAMASI

Meral Akşener yaptığı son açıklamasında Devlet Bahçeli’nin MHP’nin başından gitmeyeceğine dair oluşan kalıplaşmadan bahsetti. Sözlerine meydan okuyan cümlelerle devam eden Akşener, yüzde 12.5 MHP’nin oyu, yüzde 49 AKP’nin oyu dedi ve bu referandumda yüzde 61.5 AKP ve MHP oyu var diyerek devam etti. Akşener, referandumdan ‘evet’ oyu çıkmazsa Devlet Bahçeli’nin ne yapacağını merak ettiğini söylerken siyaset gündeminde tartışma yaratacak olan sözlerini sarf etti. Akşener, referandumdan yüzde 61.5 ‘evet’ oyu çıkarsa gereğini yapacağını ve siyaset hayatına son vereceğini açıkladı. Meral Akşener’in bu sözleri siyasetin gündeminde büyük yer alacak.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top