GÜNDEM

Menderes Türel’den Antalya’daki Patlama Hakkında Açıklama

Antalya’da meydana gelen patlamanın nedeninin henüz bilinmediği açıklandı.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın otoparkında bu sabah bir patlama meydana geldi. Patlamanın nedeninin henüz bilinmemesiyle beraber Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’den konuyla ilgili açıklama geldi.

MENDERES TÜREL AÇIKLAMA

“Terör eylemi demek için çok erken. Şehre uzak bir nokta. Otoparkta kimsenin olmadığı bir yerde patlama söz konusu. Kaza da olabilir, hayati tehlike yok. Cam cephe giydirmeli bir bina olduğu için cam kırıkları durumu daha farklı bir hale getirdi.” dedi.

TÜREL TİCARET VE SANAYİ ODASINA GİDECEKTİ

Bugün öğleden sonra ATSO meclis toplantısı gerçekleştirilecekti ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel da toplantıya konuşmacı olarak katılacaktı.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top