Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Meltem Cumbul, Bebek Oyuncuyu Görünce Seti Birbirine Kattı

Meltem Cumbul, Bebek Oyuncuyu Görünce Seti Birbirine Kattı

Meltem Cumbul, dizi setinde senaryo gereği bir bebeğin yer alacağını öğrenince dizi setini terk etti.

Meltem Cumbul’un Fikret Kuşkan ile beraber başrolünü üstlendiği ve ocak ayında ekranlarda olması planlanan Kırlangıç Fırtınası adlı dizisinin setinde gerilim dolu anlar yaşandı. Rol aldığı dizide 1 yaşın altında çocuk oyuncu olacağını öğrenen ünlü oyuncu, tepkisini sert bir şekilde ortaya koydu.

DURUMU ÖĞRENİNCE SETİ TERK ETTİ

Başkanlığını yaptığı Oyuncular Sendikası’nın “Bu Sette Çocuk Var” adlı kampanyası ile oyuncu konusunda birçok bilinçlendirme çalışması yapan Meltem Cumbul, senaryo gereği çekimler sırasında küçük bir bebeğin yer alacağını öğrenince dizi setini terk etti. Dizi ekibinin Meltem Cumbul’u ikna etmek için yoğun bir çaba sarf ettiği öğrenildi.

ÇOCUK OYUNCU KOŞULLARI İÇİN MÜCADELE VERİYOR

Çocuk oyuncuların çalışma koşulları hakkında herhangi bir yönetmelik henüz çıkmadığı için çocuk işçi çalıştırma kuralları konusunda çalışmalar yapan Meltem Cumbul, böyle bir durumda çekimlere devam etmeyeceğini belirtti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top