Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Meclis’te Çıkan Kavgada Saksılar Havada Uçuştu!

Meclis’te Çıkan Kavgada Saksılar Havada Uçuştu!

TBMM’de düzenlenen anayasa teklifi oylamasında AKP ve CHP milletvekilleri arasında şiddetli tartışmalar yaşandı.

TBMM’de yapılan anayasa görüşmelerinde dün büyük kavgalar yaşandı. Bu kavgalar sırasında yaralanan milletvekilleri oldu. Teklifin 3, 4 ve 5. maddeleri kabul edildi. Meclis’te meydana gelen kavgalardan ilginç detaylar da objektiflere yansıdı.

KAVGA YUMRUKLAŞMAYA DÖNÜŞTÜ

Dün TBMM’de 3. maddenin gizli oylaması sırasında kavga çıktı. Milletvekilleri birbirlerinin üzerine yürüdü. Oy kullanımı sırasında CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, açık oy kullanan vekilleri cep telefonu ile görüntülemeye çalıştı. Bu sırada AKP Grup Başkan Vekili ve Kayseri Milletvekili Kaplan’ı engellemeye çalıştı ve üzerine yürüdü. Bu sırada AKP ve CHP milletvekilleri arasında itişmeler yaşandı. Tartışmalar yumruklaşmaya dönüştü.

SAKSILAR HAVADA UÇTU

Kavga esnasında çekilen fotoğraflarda çiçeklerin de havada uçuştuğu görüldü. Bazı milletvekilleri kavga sırasında yaralandı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top