GÜNDEM

Meclis’te AKP-HDP Arasında Yumruk Yumruğa Kavga

TBMM’de AKP’li ve HDP’li milletvekilleri arasında çıkan gerginlik ortalığı karıştırdı.

TBMM Genel Kurulu’nda Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın konuşma yaptığı bir sırada sarf ettiği HDP’ye yönelik sert eleştiriler meclisteki tansiyonun yükselmesine neden oldu. HDP Sözcüsü ve Kars Milletvekili Ayhan Bilgen ve HDP Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan da Recep Akdağ’a cevap vermeye çalışınca ortalık karıştı.

HDP’li ve AKP’li milletvekilleri arasında yumruk yumruğa kavga başladı.

HDP’Lİ VEKİLİN TUTUMU MECLİSİ GERDİ

Özellikle HDP Diyarbakır milletvekili Sibel Yiğitalp’in AKP’li milletvekillerine yönelik olan saldırgan tutumu mecliste bir anda gerginlik çıkardı. Bir anda alevlenen tartışmada, AKP ve HDP’li milletvekillerini ayırmak için araya CHP Malatya Milletvekili Veli Ağababa girdi. Ağababa, iki tarafı da yatıştırmak için büyük çaba gösterdi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top