GÜNDEM

Maç Sonrası Patlama!

İstanbul’da oynana Beşiktaş-Bursaspor maçından kısa bir süre sonra Vodafone Arena Stadının yakınlarında patlama sesi duyulduğu kaydedildi.

Yaralılar Var!

Beşiktaş ile Bursaspor arasındaki mücadeleden sonra stadyuma yakın bir noktada arka arkaya patlama sesleri duyuldu. Konuyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu şu sözleri kaydetti:

‘Maçın hemen ardından Bursaspor taraftarlarının çıkış yaptığı tarafta bulunan çevik kuvvet polisimizin olduğu alana saldırı düzenlendi. Saldırının bomba yüklü araçla yapıldığıyla ilgili şüpheler mevcut. 20’ye yakın yaralı olduğu haberini aldık. Şu an için şehit haberi yok. Umarız böyle bir haber almayız. Yaralıların polis olduğunu söylememiz mümkün.’

Öte yandan patalam olduğu sırada stat çevresinde görev yapan muhabirler patlamanın oldukça şiddetli olduğunu dile getirdi. Patlamanın nasıl yapıldığı ve yaralılarla ilgili son durumun önümüzdeki saatlerde belli olması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top