ASAYİŞ

“Maaşı Çek, Maaşı Bırakma” Diyen Astsubay Tutuklandı!

FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan askerlerden Astsubay İrfan Erdem, adliyeye sevk edilirken karısına “maaşı çek maaşı bırakma” diye seslenmişti.

Konya’da yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’na da operasyon düzenlendi. Bu operasyonda gözaltına alınan ve ardından adliyeye sevk edilen 47 askerden, 2’si albay 29 asker çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. 9 tanesine adli kontrol şartı getirilmek suretiyle 18 asker de serbest bırakıldı. Tutuklananlar arasında dün adliyeye sevk edilirken eşine “Maaşı çek, maaşı bırakma” diye seslenen Astsubay İrfan Erdem de yer aldı.

EŞİNE “MAAŞI ÇEK” DİYE SESLENDİ

Askerlerden bir tanesi polis aracından indikten sonra kendisine bakan babasına bakıp “baba” diyerek ağlamaya başladı. Bir askerin ise eşine “maaşı çek maaşı bırakma” diye seslendiği görüldü. Eşi de “tamam aşkım” diye cevap verdi. Adliyeye sevk edilen askerlerden 29 tanesi tutuklandı ve tutuklanan arasında karısına maaş için bağıran astsubay İrfan Erdem de yer aldı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top