YAŞAM

Lüks Sinema Salonu Koltuğu

Bir sinema salonunda izleyiciyi ilk etkileyen salonun görselliği oluyor.

Sponsorlu

Salonda ses ve görüntü kalitesi yüksek, ısınma ve aydınlatma sistemleri kaliteli olsa bile izleyiciler öncelikle salondaki koltukların konforlu ve şık olmasına, dekorasyonun film izlemeye uygun olmasına önem verir. Koltuklar rahat değilse en kaliteli ses düzeniyle bile zevkle film izlenemez. Konforlu ve şık sinema koltukları seyir zevkini arttırır. Sinema koltuğunun bu kadar önemli olması koltuk üreten firmaların da daha yenilikçi, çağdaş ve konforlu modelleri üretmesine neden oluyor. Sinema koltuğu imalatında Panelkon firmamız sektörün en beğenilen firmalarından biridir. Firmamız sektörel yenilikleri yakından takip ederek en konforlu, en modern koltukları üretmektedir.

Alanında uzman tasarımcılarımızın hazırladığı koltuk modellerinde rahatlık, kalite ve estetik aynı oranda göz önüne alınmaktadır. Hazırlanan modeller üretimden önce testlerden geçirilmektedir. İzleyici film süresince bedensel hiçbir rahatsızlık hissetmeden filme odaklanabilmektedir. Tabi bu konforun sağlanmasında tasarım kadar malzeme kalitesi de önemlidir. Yanmaz, terletmez, kolay temizlenebilir kumaş ve deri kullanılmakta ve konfor daha da artmaktadır. Özellikle sırt ve oturak kısmı yaylı modellerimiz işletmecilerin en çok tercih ettiği modeller olmaktadır. Yaylı modellerde sırt kısmı arkaya doğru yaslanmakta ve oturak da öne doğru kaydırılarak çok rahat bir oturma pozisyonu sağlanmaktadır.

Farklı renk ve modellerde sinema salonu koltuğu arayanlar için firmamız en geniş alternatifleri sunmaktadır. Model ve renk farklılıklarıyla her salonda özgün bir dekorasyon yaratılmasını sağlıyoruz. Ayrıca sinema koltuklarının doğru yerleştirilmesi hem görselliği hem de film izleme kalitesini arttırır. Doğru bir yerleşimle salonun her yerinden ve her koltuktan perde rahatça görülür ve seyir zevki artar. Bu nedenle Panelkon olarak koltuk montajlarını da kendi deneyimli montaj ekibimizle yapmaktayız.

Her bütçeye uygun fiyatlarımızla da sinema salonları için geniş bir seçenek sunabiliyoruz. Kaliteli üretim, şık ve konforlu tasarım, kaliteli malzeme ve uygun fiyat anlayışıyla üretim yaparak müşteri memnuniyeti sağlıyor ve sektörde farklılık yaratıyoruz. Sinema koltuğu çeşitlerimizi http://www.panelkon.com/sinema-koltuklari-sinema-salonu-koltugu/  web sitemizde görebilir ve ürün detaylarını öğrenebilirsiniz. Yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. Sipariş adedine göre yeni fiyat teklifini de müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top