KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Gül AYTUĞ (gul@haberra.com)
Aytuğ Medya ve İletişim Hizmetleri

Haber Müdürü / News Director
Dilara CİDE (dilara@haberra.com)

Haber Editörleri / News Editors
Gamze HOŞGÖR (gamze@haberra.com)
Gizem YILMAZ (gizem@haberra.com)
Serdar YILMAZ (serdar@haberra.com)
Yasemin PAKLACI (yasemin@haberra.com)

Gece Editörleri / Night Shift Editor
Seda GÖRKEMLİ (seda@haberra.com)
İpek TUNA (ipek@haberra.com)

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager
Melda KOYUNCU (melda@haberra.com)

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Serpil ATAY

Mali Müşavir / Financial Advisor
Can BAKAR

Yazılım/Software
Wordpress 4.3.1 Altyapısı ile XTurk Haber Yazılımı

Yer Sağlayıcı / Location Provider
Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres ve İrtibat / Adress
FSM Caddesi Beşler Plaza B Blok Kat:6 Daire: 8 Kavacık – Beykoz / İstanbul
Telefon: +90 216 693 1101
Fax: +90 216 693 1101

İletişim Mail / Contact Mail
info@haberra.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Haberra.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

Haberra.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Haberra.com‘a aittir. Haberra.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Haberra.com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haberra.com ‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberra.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within Haberra.com However, sometimes the Haberra.com uses third parties to process your information.
Haberra.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberra.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberra.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberra.com and its services. When you use Haberra.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberra.com cookies section of our full Privacy Policy.

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top