GÜNDEM

Kreş Öğretmeni, Öğrencilerin Göğüsleriyle Oynamalarına İzin Vermiş!

İstanbul’da bir kreş öğretmeninin, çocuklara darp ve cinsel istismar uygulamasından dolayı 50 yıla kadar hapsi isteniyor.

İstanbul Fulya’da bulunan P. G Bakımevi’nde yaşları 3 ve 7 arasında değişen bir grup çocuğun sınıf öğretmeni Yasemin A.’nın cinsel istismarlarına ve darp tehdidine maruz kaldıkları ve aynı zamanda stajyer öğretmenin yanlarında soyunarak çocukların göğüsleriyle oynamalarına izin verdiği belirtildi. Öğretmen hakkında hazırlanan iddianamede 38.5 yıldan 50 yıla kadar hapis cezası istendi.

ÖĞRENCİLERİ DARP EDİYORMUŞ

Yasemin A.’nın 3.5 yaşındaki erkek çocuğu D.K’ya şiddet uyguladığı iddia edildi. Anne Özden K. öğretmenin çocuğunu kolundan tutarak fırlattığı ana tanık oldu. Durumu okul müdürü anlattı ve okul müdürü de anneyi sakinleştirmekle yetindi.

ÇOCUKLARIN YANLARINDA SOYUNUYORMUŞ

Bakımevi’nde Şirinlik sınıfında stajyerlik yapan Esma K. da, Yasemin A.’nın çocukların özel bölgelerine dokunduğunu, yanlarında soyunarak göğüsleriyle oynamalarına izin verdiğini gizli çekimle kaydetti ve veli Özden K.’ya gönderdi. Özden K. bu görüntülerle savcılığa başvurdu.

50 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından başlatılan soruşturmada genç stajyer, okul müdürü ve sınıfın diğer öğretmeni Ayça Ç.’nin durumu bildiği halde sessiz kaldığını söyledi. Savcılık tarafından 3.5 yaşlarındaki 3 öğrencinin öğretmen Yasemin A. tarafından kötü muamele, darp ve cinsel istismara maruz kaldığını iddia eden bir iddianame hazırladı. Çocuklara işlenen suçlardan dolayı 38.5 yıldan 50 yıla kadar hapsi istendi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top