GÜNDEM

Konya’da 2.100 Tavuk Tilki’yi Kovaladı!

Konya’da bulunan bir tavuk çiftliğinde oldukça ilginç bir olay yaşandı. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda, kümese giren tilkinin tavuklara saldırdığı görüldü. Ancak tavukların tilkiyi köşe sıkıştırmasının ardından tilki kümesten kaçtı.

2 BİN 100 TAVUK SALDIRDI 

Ereğli ilçesinde Türkmen Mahallesi’nde bulunan tavuk çiftliğinde meydana gelen bu ilginç olayda 2 bin 100 tane tavuğun bulunduğu kümese giren tilki, ummadığı bir durumla karşılaştı. Seferber olan tavuklar, tilkiyi korkutarak kaçırmayı başardılar.

Yaşanan bu komik olay, güvenlik kameralarına an an yansıdı. Görüntülerde tilki kümese girerek tavuklara karşı saldırıyor ancak tilkiye direnen tavuklar, onu köşeye sıkıştırarak kaçmasını sağlıyorlar.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top