GÜNDEM

Kim Milyoner Olmak İster’deki Tarih Öğretmeninden Akıl Almaz Cevap!

Selçuk Yöntem’in sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı programda yarışan tarih öğretmeni Sinem Odabaşı’nın verdiği cevap herkesi şok etti.

FİDEL CASTRO’YU BİLEMEDİ

11 yıllık tarih ve sosyal bilgiler öğretmeni olan Sinem Odabaşı, “Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ve 1976’dan 2008’e kadar devlet başkanı olan Latin Amerikalı lider kimdir?” sorusunun gelmesinin ardından bir süre düşündü ve %50 joker hakkını kullanmaya karar verdi.

SKANDAL CEVAP!

Yanlış iki cevap elendikten sonra şıklarda Fidel Castro ve Ernesto Che Guevera şıkları kaldı. Tarih öğretmeni bu soruya Che Guevera yanıtını verdi. Bu yanıt sosyal medyada kısa sürede olay yarattı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top