GÜNDEM

Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis’teki El Ele Görüntüyü Açıkladı

TBMM’de Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve CHP’li vekil Levent Gök’ün el ele objektiflere yansıması, özellikle CHP tabanı tarafından çok fazla eleştirilmişti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV’de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat adlı programa katıldı. Burada gündemle ilgili birçok soruyu yanıtlayan Kılıçdaroğlu, sosyal medyada çok fazla tartışılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve CHP Milletvekili Levent Gök’ün samimi fotoğrafının hikayesini açıkladı.

“NEDEN AÇIK OY KULLANDINIZ”

Kemal Kılıçdaroğlu konuyla ilgili “Bu fotoğrafın öyküsü şu. Ben oyumu kullandım geliyordum. Levent bey Adalet Bakanı’na dönerek ‘Sayın bakan neden açık oy kullandını?’ dedi. Sayın Bakan da Levent Bey’in elini tutarak ‘Açık oy kullanmadım. Ne oyu kullandığımı siz de biliyorsunuz.’ dedi. Bu o anda çekilmiş bir fotoğraf.” dedi.

CHP’LİLER ELEŞTİRMİŞTİ

CHP Lideri’nin hikayesini anlattığı bu fotoğraf karesi özellikle CHP tabanı tarafından sert bir şekilde eleştirilmişti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top