MAGAZİN

Kazakistanlı Model, Bodrum’da Nefes Kesti!

Geçtiğimiz Ekim ayında Asya Güzeli seçilen model, bir otelin çekimleri için Bodrum’da 5 gün misafir edildi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir fotoğraf çekimi için bulunan Kazakistanlı model Yuliya Dedova, köylü güzeli kılığına girdi ve bu haliyle nefes kesmeyi başardı.

BODRUM’DA 5 GÜN BOYUNCA MİSAFİR EDİLDİ

Geçtiğimiz Ekim ayında Asya güzeli seçilen Kazakistanlı model Yuliya Dedova, 5 yıldızlı bir otel ve SPA merkezinin 2017 katalog çekimleri için Bodrum’a geldi. Dubai’de yaşayan 1.85 boyundaki model, katalog çekimleri için 6 kişilik ekiple çalıştı. Çekimler, 150 yıllık tarihi Bodrum evlerinde yapıldı. Yuliya Dedova, 5 gün Bodrum’da kaldıktan sonra farklı bir tesisin çekimleri için Antalya’ya gitti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top