GÜNDEM

Kayseri’de Hain Saldırı!

Ülkemizde yaşanan terör saldırılarının ardı arkası kesilmiyor. Hainlerin hedefinde bu kez Kayseri vardı. Kayseri 1. Komando Tugayı’ndan çarşı iznine giden askerler hedefteydi.

13 Şehit!

Kayseri Erciyes Üniversitesi’ne oldukça yakın bir konumda kırmızı ışıkta duran ve içerisinde sivil kıyafetli askerlerin bulunduğu otobüse 71 plakalı ancak daha sonra sahte plaka olduğu öğrenilen bomba yüklü araç tarafından saldırı düzenlendi.

Genelkurmay Başkanlığı tarafından olaydan bir kaç saat sonra yapılan açıklamaya göre saldırıda 13 asker şehit oldu. 48 askerin de yaralandığı bildirildi. Yaralıların bazılarının durumunun ağır olduğu bildirilirken tedavilerinin Kayser Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde devam ettiği vurgulandı.

Patlama sonrasında açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, saldırının Beşiktaş’ta ki hain saldırıya benzediğini söyledi. Bu açıklamanın ardından hain saldırıyla ilgili ibrelerin PKK’yı işaret ettiği vurgulandı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top