GÜNDEM

Kayseri Saldırısının Kaynağı, Ankara Planlayıcısı Çıktı!

Kayseri saldırısının planlayıcısı, Ankara Merasim Sokak’taki canlı bomba eylemcisini gönderen Porsipi kod adlı kişi çıktı.

Adana Emniyet’i tarafından yakalanan Kenan Çiçek isimli terörist saldırı emrini PKK’nın Diyarbakır sorumlusu Porsipi kod adlı teröristten aldığını söyledi.

PKK HÜCRESİ ÇÖZÜLDÜ

Kayseri’de 17 Aralık’ta çarşı iznine çıkan askerlerden 14 tanesinin şehit olması ve 55 tanesinin yaralanması ile sonuçlanan korkunç terör saldırısını düzenleyen PKK hücresi Adana’da gerçekleştirilen operasyonla çözüldü.

ALTINDAN “PORSİPİ” ÇIKTI

Adana Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonla Diyarbakır’da gözaltına alınan PKK’nın sözde güney açılım sorumlusu Kenan Çiçek, verdiği ifadede her şeyi anlattı. Kayseri’deki saldırı talimatının Merasim Sokak’ta canlı bomba eylemi düzenleyen teröristi oraya gönderen “Porsipi” kod adlı, İshah Özçaktu tarafından verildiğini söyledi. Terörist Kenan Çiçek, ifadesinde saldırı planlayıcısını itiraf etti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top