GÜNDEM

Kayseri Komando Tugayı 5 Günde 23 Şehit Verdi

Kayseri Komando Tugay’ı Fırat Kalkanı harekatından gelen kötü haberlerle bir kez daha yasa boğuldu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Zincidere Komando Tugay’ından çarşı iznini kullanmak için birliklerinden çıkan askerleri bindiği halk otobüsüne yönelik düzenlenen bombalı saldırıda, 14 asker şehit oldu 56 kişi de yaralandı. Saldırının gerçekleşmesinin ardından yapılan PKK’nın hedefinde son zamanlarda terör örgütüne ağır darbe vuran ve Suriye’de Fırat Kalkanı operasyonunda da mücadele veren Kayseri Komando Tugayı olduğu belirtildi.

FIRAT KALKANI’NDAN ACI HABERLER GELDİ

1 . Kayseri Komando Tugayı’na düzenlenen hain terör saldırısının ardından Fırat Kalkanı operasyonundan da Kayseri’ye acı haberler geldi. Alınan bilgilere göre; Suriye’de devam eden Fırat Kalkanı harekatı kapsamında El Bab’da IŞiD militanlarının saldırısında şehit olan 16 askerden 9 tanesinin Kayseri Komando Tugayı’nda geldikleri belirlendi.

5 GÜNDE 23 ŞEHİT

Kayseri Komando Tugayı, 5 günde toplam 23 şehit verdi.

Kayseri Tugayı’ndan Fırat Kalkanı harekatına katılan ve şehit düşen görevli uzman çavuşlar Mehmet Kökkaya ve Osman Çelik, Kayseri’de Cuma namazı sonrasında son yolculuklarına uğurlanacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top