Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Kar İstanbul’u Ne Zaman Terk Edecek?

Kar İstanbul’u Ne Zaman Terk Edecek?

4 gündür İstanbul’da hayatı durma noktasına getiren kar, yavaş yavaş şehri terk ediyor.

Meteoroloji’den alınan son bilgilere göre; Marmara, Ege, Batı Akdeniz ve İç Anadolu’nun güney kıyılarında yağışlı bir gün geçirileceği belirtildi. İstanbul’da bugün karla karışık yağmur bekleniyor. Aynı zamanda ana yolların açık, yan yollarda da kar birikintileri ve buzlanmalar olduğu belirtiliyor.

Güney Ege ve Akdeniz kıyılarında yağmur ve sağanak, yağış alan diğer bölgelerde ise karla karışık yağmur ve kar görülecek. Muğla, Antalya ve Mersin gibi illerde kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Antalya ve Mersin’in yüksek kesimlerinde, Isparta, Burdur, Konya ve Karaman’da yoğun kar yağışı görülmesi bekleniyor.

BATI VE İÇ KESİMLERDE SICAKLIK ARTIYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre hava sıcaklığının doğu kesimlerde 2 ve 4 derece arasında azalacağı, batı ve iç kesimlerde ise 2 ve 4 derece arasında artacağı belirtildi. Rüzgarın, Marmara’nın doğu ve kuzeydoğu yönlerinde hafif, ara sıra orta kuvvette , Marmara ve Ege kıyılarında kuvvetli, İç Ege ve İç Anadolu’da kısa sürekli fırtına olacağı belirtildi.

İstanbul sıcaklığının ise Cuma gününden itibaren artacağı belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top