SAĞLIK

Kanser Hastası Küçük Çocuğun Son Cümlesi: ‘Seni Seviyorum Annecim’!

4 yaşında olan ve tedavisi mümkün olmayan bir kanser türüne yakalanan Nolan son nefesini vermeden saniyeler önce gözlerini son kez açtı ve dilinden o sözcükler döküldü. Nolan son defa annesine bakarak ‘Seni seviyorum annecim’ dedi.

Tedavisi mümkün olmayan bir kanser hastalığına yakalanan Nolan Jonathan ve Scully çiftinin çocuğudur. Zorlu bir hastalığa yakalanan ve tedavisi mümkün olmayan bir kanser türü ile mücadeleye başlayan Nolan ‘Rabdomiyosarkom’ teşhisi konularak zorlu bir sürece girdi.

Nolan 18 ay boyunca bu zorlu hastalıkla mücadele etti ancak 4 yaşında ki Nolan bu zorlu mücadeleye yenik düştü ve Şubat ayında hastalığa daha fazla direnemeyerek annesinin kollarında hayata gözlerini yumdu.

ANNEDEN SOSYAL MEDYAYA PAYLAŞIM

4 yaşında ki küçük Nolan’ın annesi Ruth Scully, sosyal medya hesabı Facebook’tan oğlunun bu zorlu hastalıkla nasıl mücadele ettiğine dair fotoğraflar paylaştı. Ayrıyeten anne Scully hastalık sürecinde ki fotoğrafları paylaşmanın yanında Nolan’ın hastalık zamanlarında pes etmeden nasıl savaştığına dair aralarında geçen diyalogları da paylaştı.

HİÇ PES ETMEDİ

Anne Scully, “Yanına oturdum ve başımı başına yasladım” diyen anne, oğlunun zor nefes aldığını; ancak yılmadığını söylüyor.

SENİ ARTIK CENNETTE KORUYACAĞIM

Facebook hesabından oğluyla arasında geçen son diyalogları paylaşan anne oldukça duygulandıran paylaşımlar yapmaya da devam etti. Anne, “Benim görevim seni korumaktı, sen, artık koruyamıyorum; bundan sonra seni cennette koruyacağım sözleriyle avuttum” diyor.

SENİ SEVİYORUM ANNECİM

Nolan hayata gözlerini yummadan hemen önce annesi duşa girmek için ondan izin istiyor çünkü Nolan annesinin bir an bile yanından ayrılmasını ve elini bırakmasını istemiyordu. Bir an için banyoya gittiğinde ise Nolan’ın derin bir uykuya daldığı düşünülüyor. Ancak herkes başında telaşlı beklerken anne Nolan’ın yatağına çıkıyor ve o an annenin mucize olarak adlandırdığı bir olay gerçekleşiyor. Küçük Nolan bir an için gözlerini açıyor ve ‘Seni seviyorum annecim’ diyerek gözlerini sonsuza dek kapatarak hayatını kaybediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top