Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Kahraman Polis Fethi Sekin Hakkında Skandal Paylaşım!

Kahraman Polis Fethi Sekin Hakkında Skandal Paylaşım!

Kahraman şehit polis Fethi Sekin hakkında yapılan paylaşım sosyal medyada olay oldu.

İzmir Adliyesi’ne düzenlenecek olan kanlı terör saldırısını tabancasındaki mermiler bitene kadar çatışarak engelleyen ve şehit olan kahraman polis Fethi Sekin ile ilgili bir klinik tarafından yapılan sosyal medyadaki paylaşım olay yarattı. Tepki çeken bu paylaşımla ilgili olarak İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı. İl Sağlık Müdürü tarafından yapılan açıklamada  “Bizim konuşurken bile sesimizin titrediği, gözümün dolduğu bir konuda firmanın yaptığı paylaşım hakkında soruşturma başlattık” dedi.

SKANDAL PAYLAŞIM

İzmir’de gerçekleşen ve polis memuru Fethi Sekin hakkında paylaşım yapan bir klinik, Fethi Sekin’in daha önce kendi kliniklerine geldiğini ve ona saç ekimi yaptıklarını hatırlatan cümleler paylaşması üzerine sosyal medyada çokça tepki geldi.

ÖZÜR DİLEDİLER

Vatandaşlardan gelen tepki üzerine firmadan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Açıklamada, paylaşımın anlaşmalı olarak çalışılan reklam ajans tarafından yapıldığı, paylaşımın amacının firmanın şehit Fethi Sekin’e olan yakınlığını anlatmak olduğu ancak maksadın aşıldığı, bu nedenle şehit Fethi Sekin’in ailesi ve kamuoyundan özür dilendiği söylendi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Konuyla ilgili olarak bilgi veren İl Sağlık Müdürü Bedia Salnur, “Sağlık Müdürlüğü olarak bu yapılan paylaşıma istinaden bir soruşturma başlattık. Bizim konuşurken bile sesimizin titrediği, gözümün dolduğu bir konuda firmanın şehidimiz üzerinden yaptığı paylaşımla ilgili soruşturma sürüyor. Şehidimiz böyle bir şey yaptırdı veya yaptırmadı kime ne, belki yakını bile hasta mahremiyeti noktasında böyle bir şeyi bilmek istemeyecek. Hassas olunan noktalar bunlar” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top