GÜNDEM

Kaçak Define Avcıları Suç Üstü Yakalandılar

Milas’ta kaçak kazı yapan define avcıları suç üstü yakalandılar.

Milas’a bağlı olan Pınarcık Mahallesi’nde bir firmaya ait olan maden sahasında kaçak kazı yapıldığı bilgisi geldi. Gelen ihbarın üzerine Milas İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri tarafından operasyon düzenlendi.

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Bölgede kaçak kazı çalışmaları yapan M.Ö. (46) ve C.Y. (35) kazı yaptıkları alanda kullandıkları aletler yardımıyla açtıkları çukur içerisindeyken suç üstü bir şekilde yakalandılar. Kaçak kazı yaptıkları tespit edilen M.Ö. ve C.Y. kullandıkları aletlerle ve kazı sırasında buldukları tahmin edilen yaklaşık 1 kilo 430 gram diaspor kristali ile beraber gözaltına alındılar.

Gözaltına alınan şahıslar, Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından Milas Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top