MAGAZİN

Justin Bieber’ın Hayranları, 5 Ay Önceden Kuyruğa Girdi!

Justin Bieber’ın hayranları, konser alanında tam 5 ay öncesinde kamp kurdu.

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’ın fanatik hayranları, Brezilya’da akıl almaz bir duruma imza attılar. Hayranlık sınırlarını zorlayan 130 kişilik bir grup genç, Bieber’ın Mart ve Nisan aylarında düzenleyeceği konser için 5 ay önceden konser alanının önünde kamp kurdular.

NÖBETLEŞE OKULA GİDİYORLAR

Brezilya merkezli olan Globo gazetesinin haberine göre;  Rio de Janeiro’daki Sambadrome ve Sao Paulo’daki konser alanının önünden geçen herkes, Justin hayranlarının çadırlarını görebilir. Bu gençlerin 25 Ekim tarihinde satışa sunulan biletlerini alan ancak Justin’i bizzat görebilmek için konser alanının önünde kamp kuran gençler herkesi hayrete düşürdü. Ayrıca Çarşamba gününden beri Sambadrome’un kapısında bekleyen gençlerin, nöbetleşe yöntemiyle okula gittikleri de belirtildi. Gençlerden bir tanesinin ise  “Burası çok güvenli bir bölge değil. Hırsızlar ve madde bağımlıları var. Onun için çadırların başını hiç boş bırakamıyoruz.” dediği belirtildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top