MAGAZİN

Jennifer Lopez ve Drake Dudak Dudağa Yakalandı!

Jennifer Lopez ve Drake, dudak dudağa kameralara yakalandı.

Jennifer Lopez, Rihanna’nın eski sevgilisi Drake ile çekilmiş samimi fotoğraflarını sosyal medya üzerinden yayınlasa da henüz onaylanmamış bir ilişki söz konusuydu. İkilinin bir ilişki içinde olup olmadığı bilinmiyordu.

DRAKE’İN KOLYESİNİ TAKTI

Cumartesi günü Las Vegas’ta yeni yıl konserinde olan Lopez’in Drake’i desteklemek üzere orada olduğu ve daha sonra çekilen fotoğrafta da rap şarkıcısının kolyesini taktığı görüldü.

HAYRANLARININ GÖZÜNDEN KAÇMADI

47 yaşındaki Lopez’in Hakkasan adlı gece kulübünde VIP bölümünde izlediği konserde, daha önce Drake’in taktığı altın zincir kolyeyi boynuna takması dikkatli hayranlarının gözünden kaçmadı.

PİSTTE ÖPÜŞTÜLER

İkilinin boş dans pistinde samimi bir şekilde dans etmesi, görenlerin onları çift olarak yorumlamasına neden oldu. Ayrıca çiftin pistte öpüştüğü anlar da kameralara yansıdı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top