GÜNDEM

İstanbul’da Kar Kapıya Dayandı! Ne Kadar Sürecek?

İstanbul’a beklenen kar yağışının haftasonu geleceği tahmin ediliyor.

Günlerdir devam eden yüksek hava sıcaklıkları yerini soğuk havaya ve kar yağışına bırakıyor. Bugün İstanbul’da havanın parçalı bulutlu olacağı beklenirken sıcaklıkların 4 derece birden düşeceği belirtildi. Alınan verilere göre haftasonu kentte kar yağışı etkili olacak.

YURTTA HAVA DURUMU

Yapılan son değerlendirmelere göre yurdun genelinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim olacak. , Marmara’nın kuzeyi, Güney ve İç Ege, Doğu Karadeniz kıyıları, Burdur, Antalya’nın batısı, Kırıkkale, Yozgat, Kırşehir, Kayseri, Erzurum, Kars, Ardahan, Ordu ve Samsun’un doğu kesimlerinde yapış görüleceği tahmin edildi. Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusuna doğru yağışlar kara dönecek.

İSTANBUL’A KAR GELİYOR

İstanbul’da bugün havanın parçalı bulutlu olacağı tahmin ediliyor. Sıcaklıkların da 4 derece birden düşeceği tahmin ediliyor. Haftasonu ise kentte kar yağışının etkili olacağı belirtildi. Ayrıca AKOM’un uyarısına göre yurt Sibirya üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girerken 11 Şubat Cumartesi akşamı ve 15 Şubat Çarşamba günleri arasında İstanbul’da soğuk hava, fırtına, buzlanma ve kar görülecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top