GÜNDEM

IŞİD, Türk Askerine Drone İle Saldırdı: 4 Asker Yaralı!

IŞİD, bir tanksavar roket ile zırhlı muharebe aracını vurdu ve drone ile saldırdı. 4 TSK personeli yaralandı.

TSK, Fırat Kalkanı operasyonunun 83. gününde yaşanan çatışmaların ardından 9 muhalifin şehit olduğunu ve 52 muhalifin de yaralandığını duyurdu. Ayrıca El Bab’ın kuzeyinde Zırhlı Muharebe Aracına güdümlü tanksavar roket ile saldırıldığı ve Drone ile atılan bombanın isabet etmesi sonucunda 4 TSK personelinin hafif şekilde yaralandığı açıklandı.

4 TSK PERSONELİ YARALANDI

Muhalif unsurlardan oluşan Özel Görev Kuvvet Grubu’nun havadan ve karadan yoğun ateş desteği ile 7 bölgede büyük ölçüde kontrol sağladığı ve tam kontrol sağlanması için de çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Gün içerisinde yaşanan çatışmalarda 9 muhalifin şehit olduğu, 52 muhalifin de yaralandığı belirtildi. El Bab kuzeyinde bulunan Dana bölgesinde, 1 zırhlı muharebe aracının güdümlü tanksever roketi ile vurulması ve Drone’dan isabet eden EYP nedeniyle 4 TSK personelinin hafif şekilde yaralandığı belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top