MAGAZİN

İrem Derici Zayıflayınca Küçülen Göğüslerine Silikon Taktırdı

İrem Derici, zayıflayınca küçülen göğüsleri için silikon taktırdı.

Yaklaşık olarak bir yıldır fazla kilolarından kurtulmak için diyet ve spor yapan İrem Derici, son dönemlerde aşırı zayıflığı ile dikkat çekiyordu. İrem Derici, kilo verdikten sonra küçülen göğüslerini büyütmek için bıçak altına yattı.

GÜLŞEN’İN DOĞUM YAPTIĞI GÜN

Geçtiğimiz gün Fulya Acıbadem Hastanesi’ne giden ünlü popçu, yanına birkaç yakın dostunu aldı. İrem Derici’nin gizli silikon operasyonu, popçu Gülşen’in doğum yaptığı güne denk gelince deşifre oldu.

ZİYARETE GELENLER DURUMU ANLADI

Aynı hastanede bebeğini kucağına alan Gülşen’i ziyarete gelenler İrem Derici’nin ekibini görünce gerçeği öğrendi. Arkadaşları, ünlü popçunun silikon taktırmak için hastanede olduğunu açıklamak zorunda kaldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top