DÜNYA

İnstagram’da “Göğüslere Özgürlük” Hareketi Başladı

İnstagramdaki pek çok ünlü isim, uygulamanın çıplak politikasına tepki vermek için üstsüz fotoğraflarını sayfada paylaştılar.

İnstagram’daki sert kurallar arasında çıplaklık da yer alıyor. Sosyal medya hesabı, fazla çıplak bulduğu fotoğrafları kaldırıyor ve hatta söz konusu hesapları da kapatıyor. Üstelik bu hesaplar ünlü isimlerin olsa bile. Ünlüler dünyasından da bu kurallara karşı bir eylem başlatıldı. Kadın sanatçılar, “göğüslere özgürlük” diyerek çıplak fotoğraflarını instagram hesaplarında paylaştılar.

“GÖĞÜSLERE ÖZGÜRLÜK”

Bu kuralı bozmak için eyleme katılan en son isimlerden bir tanesi de Avustralya’nın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Neighbours’un oyuncularından Caitlin Stasey oldu.

İnstagramın kurallarını protesto ederken henüz ciddi bir yaptırımla karşılaşmadı. Ancak bu pozlarından dolayı başı oldukça ağrıyabilir.

İnstagramın çıplaklık politikasına karşı Caitlin Stasey’in fotoğrafları dışında pek çok ünlü isim ‘Göğüslere Özgürlük’ eylemine katıldı ve üstsüz fotoğraflarını instagram sayfasında paylaştı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top