Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
İnstagrama Canlı Yayın Özelliği Geliyor!

İnstagrama Canlı Yayın Özelliği Geliyor!

İnstagram’ın CEO’su canlı yayın özelliği geleceğini resmi olarak açıkladı.

Facebook’un Snapchat’i, Twitter’ı ve LinkedIn kopyalama sevdası nedeniyle İnstagram’da hızlı bir gelişme görüldü. İnstagram’ın kısa süre içinde canlı yayın özelliğine kavuşacağı öğrenildi.

ÇIKIŞ TARİHİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

İnstagram’ın canlı yayın özelliği hakkındaki haberler, birkaç hafta önce özelliğe ait fotoğrafların yayılmasıyla çıkmıştı. Ancak bu defa resmi bir açıklama geldi. İnstagram’ın CEO’su Kevin Systrom’un yaptığı açıklamalarda canlı yayın özelliğinden bahsetmesinin ardından bu özelliğin gelip gelmeyeceği ile ilgili şüphe de ortadan kalkmış oldu.

Kevin Systrom’un “Sevdiğim birisiyle ilişkimi güçlendirmeye çalışıyorsam, canlı video yayını yapmam bunu gerçekleştirmek için mükemmel olurdu.” demesinin gözler bu özelliğin ne zaman uygulamaya dahil edileceğine çevrildi. Ancak çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi verilmedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top