TEKNOLOJİ

İnstagram’a Canlı Yayın Özelliği Geliyor..

Uzun zamandır beklenen instagramda canlı yayın yapma özelliği yakında geliyor.

Facebook’u bünyesinde yer alan ve giderek daha farklı özelliklerle daha geniş kullanıcı kitlesine hitap eden İnstagram, yeni özelliklerle kendisini geliştirmeye devam ediyor. “Hikayeler” bölümüne entegre edilecek canlı yayın özelliği sayesinde diğer uygulamalardan sora Periscope’un da en büyük düşmanı haline gelecek.

İNSTAGRAM’DA CANLI YAYIN YAPMA

Kullanıcılar instagram uygulaması üzerinden canlı yayın yapmak için Hikayeler bölümüne tıklayacak. Daha sonra da canlı yayın seçeneğini aktif hale getirecekler. Kayıt tuşuna basıldığında canlı yayın otomatik olarak başlayacak. Ayrıca diğer kullanıcıların canlı yayınlarına da “Keşfet” bölümünden ulaşılabilecek.

Tahminlere göre instagram üzerinden başlatılan canlı yayınların linkleri ise Facebook üzerinden ve aynı zamanda embed kodu ile internet sitelerinden paylaşılabilecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top