GÜNDEM

İktidar ve Muhalefetin Beraber Çay Muhabbeti!

Başbakan Binali Yıldırım, CHP kulisinden gelen çay davetini geri çevirmedi.

Meclis genel kurulunda anayasa değişikliği görüşmelerine katılan Başbakan Binali Yıldırım, daha sonra muhalefet kulisine uğradı. Binali Yıldırım, CHP Lideri ile beraber çay içti.

MUHALEFET KULİSİNE UĞRADI

Meclis Genel Kurulu’nda anayasa değişikliği görüşmelerini başlatan Başbakan Binali Yıldırım, daha sonra Parlamento Muhabirleri Derneği’ni ziyaret etti. Ancak AKP kulisine gitmeden önce muhalefet kulisine uğramak istedi. Burada CHP’li ve MHP’li milletvekilleri ile selamlaşan Başbakan’ı bazı milletvekilleri çay içmeye çağırdı.

ÇAY DAVETİNİ KABUL ETTİ

Muhalefetten gelen çay davetini kabul eden Başbakan Binali Yıldırım çay içerken CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da geldi. Kılıçdaroğlu, Başbakan’ın oturduğu koltuklara geçti. AKP ve CHP Liderleri beraber çay içtiler.

CHP’Lİ VEKİLE TAKILDI: ANLAT ANLAT

Başbakan ve Kılıçdaroğlu’nun devam eden sohbeti sırasında anayasa değişikliği gündeme geldi. CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel, Başbakan’a “Teklifi geri çekmenizi bekliyoruz” dedi. Başbakan, Özgür Özel’in sözlerine gülerek “anlat anlat” diye yanıt verdi. Bu sohbet orada bulunanları güldürdü.

Oylamaya geçiliyor uyarısının ardından Başbakan izin isteyerek Kılıçdaroğlu’nun yanından ayrıldı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top