GÜNDEM

İki Futbolcunun Tecavüzüne Uğrayan Kadın Konuştu!

İskoç kadın, 2011 senesinde iki futbolcu tarafından tecavüze uğradığını söyledi.

30 yaşındaki İskoç kadın Denise Clair, iki futbolcu tarafından tecavüze uğradığını açıkladı. Bu futbolcuların ise İskoçya Milli takımının eski futbolcusu David Goodwillie ve St. Johnstone takımında oynayan David Robertson olduğu belirtildi.

Duruşma sırasında konuşan kadın, tecavüzün ardından çıplak bir şekilde ve acı içinde uyandığını söyledi. Hayatının ise tecavüzden 1 saat sonra kararmaya başladığını ve hatta defalarca intihar etmeyi düşündüğünü söyledi.

“UYANDIĞIMDA ACI HİSSETTİM”

Hakim Denise Clair’a uyandığında üzerine ne olduğunu sorduğunda genç kadın üzerinde hiçbir şey olmadığını, tecavüze uğradığını da fark etmediğini ancak karın bölgesindeki şiddetli ağrıdan dolayı başına neler geldiğini anladığını söyledi.

“ALKOLLÜYDÜM”

2 Ocak 2011 tarihinde Batı Lothian’da iki futbolcuyla aynı dairede bulunan Denise, aşırı alkollü olduğu sırada bu futbolcular tarafından tecavüze uğradığını iddia etti. Tecavüz ile suçlanan oyuncular ise bu birlikteliklerin kadının kendi isteğiyle olduğunu söylediler.

Davayla ilgili duruşmaların devam ettiği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top