GÜNDEM

İki Çocuğunu Boğarak Öldüren Anne Tutuklandı!

2 çocuğunu boğarak öldüren cani anne, suçunu itiraf etti.

İstanbul Bağcılar’da korkunç bir olay meydana geldi. Cani anne, iki çocuğunu da boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Polis kaynaklarından alınan bilgilere göre; Cumartesi saat 22:00 sıralarında 100 Yıl Mahallesi’nde bulunan 4 katlı bir binanın en üst katında meydana geldi. İddiaya göre; Hatice Tiryaki, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı 5 yaşındaki Muhammed ve 2 yaşındaki Rabia adlı iki çocuğunu yastıkla boğdu. Ardından da bir akrabasını arayarak çocuklarını boğduğunu söyledi. Eve gelen akrabası polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ambulansla hastaneye kaldırılan çocukların boğularak öldürüldükleri tespit edildi.

ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

Olayın bildirilmesinin üzerine Bağcılar Asayiş ekipleri Hatice Tiryaki’yi evinde gözaltına aldı. İki çocuğunu boğarak öldürdüğünü söyleyen cani anne, bunu neden yaptığı ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi.

Mahkeme tarafından tutuklanan Hatice Tiryaki, cezaevine gönderildi.

 

“CİNNET GETİRMİŞ HERHALDE”

Tiryaki’nin komşularından Zehra Demir, “Camdan babaanne bakıyordu. Gülüp konuştu karşı komşumla yarım saat sürmedi, bir 10 dakika sürmedi, ‘Bak bir ambulans gelmiş’ dedim. ‘Bunlarda hasta yok bir şey yok bu niye geldi akıl hastası komşunun kızana geldi herhalde’ dedim. Ondan sonra geçiştirdim. Biraz sonra baktım, saat 22.00 gibi millet toplandı. Murat’ın teyzesini gördüm, bizim Hatice’nin çocukları ölmüş, biri erkek biri kız. Ben bunları 20 seneden fazladır tanıyorum. Kardeşleri buradaki binaya taşındı, o da üst kata taşındı, hiçbir sorunları yok. Bunların maddi durumları çok iyi. Cinnet getirmiştir herhalde” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top