Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
İğne oyası örnekleri

İğne oyası örnekleri

Eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş en güzel el işlerinden bir tanesi de iğne oyasıdır. İğne oyası ile kadınlar adeta sanat eserleri yaratabilmektedir.

Bayanlar arasında iğne oyası denildiğinde akan suların durduğunu hepimiz bilmekteyiz. Hal böyle olunca iğne oyası öğrenmek isteyenlerin sayısı da hızla artmaktadır. Ninelerimizin çeyizlerinden bu yana varlığını koruyan iğne oyaları şimdilerde de oldukça rağbet görmektedir. Genç kızların çeyiz hazırlılarında en göze çarpan el emeğinin iğne oyası olması, yapımının emek istemesinin yanında son hanini de son derece şık olması başlıca nedenler arasında karşımıza çıkmaktadır. İğne oyası örnekleri çok geniş bir kavramdır. Çünkü evimizin her köşesinde rahatlıkla karşılaştığımız iğne oyaları şık görünümü ile bayanların vazgeçilmezleri içinde yer alıyor. İğne oyası modelleri arsında en çok tercih edilen iğne oyası havlu kenarları olmaktadır. Türbanlı bayanların günlük hayatta kullandığı yazmaların süslenmesinde en çok tercih edilen iğne oyaları modellerinin göz alıcılığı ile herkesi büyülüyor. Son zamanların en gözde iğne oyası modellerine bir an önce kavuşmak istiyorsanız sitemize göz atmaya başlayın. İğne oyası yazma modellerinde kimilerinin büyük ve gösterişli modellerden hoşlandığını kimilerinin ise daha küçük ve sade modelleri tercih ettiğini görmekteyiz. Her bayanın farklı zevklere sahip olduğunun bilincinde olarak model çeşitliliğimizi artırdık. Sizde zevkinize en uygun iğne oyası yazma modeli ile tanışmak ister misiniz iğne oyları güzel, hoş fakat her model de her bayan tarafında beğenilmiyor. Bazı seçici bayanlar iğne oyasında da mükemmel ve göz alıcılığı arıyor. Sizlerde mükemmeliyetçi bayanlardansanız iğne oyası adına doğru adreste olduğunuzu belirtmemizde fayda var. Daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız en şık iğne oyalarını bizimle bulacağınızdan eminiz. Her şeyin en güzelini hak eden bayanlarımızın iğne oyası konusunda da bizler ile en iyisini hak edecek. İğnelerinizi alarak işe koyulmaya başlayın.

İğne oyası yazma örnekleri; http://www.igneoyasi.org/yazma-modelleri-igne-oyasi.html

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top