MAGAZİN

İbrahim Tatlıses’in Kızına Taciz Şoku!

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, eğlenmeye gittiği mekanda kendisini taciz eden adamı kanlar içinde bıraktı.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, önceki akşam İstanbul’da bir eğlence turuna çıktı. Ancak eğlenceli geçmesi gereken gece oldukça kötü bitti. İddialara göre ‘Barkode’ adlı mekanda eğlenen Dilan Çıtak, kulüpteki bir diğer müşteri tarafından arkadaşlık kurma gerekçesiyle rahatsız edildi. Öncelikle yanına gelen kişiyi uygun bir dille geri çeviren Çıtak, bu şahsın kendisini ısrarla taciz etmesinden rahatsız oldu ve mekanın dışına çıktı. Aynı kişi mekanın çıkışına gelerek Dilan Çıtak’ı tekrar rahatsız edince genç şarkıcı sinirlerine hakim olamadı.

TACİZCİ ADAM KANLAR İÇİNDE KALDI

Alkol sınırını aşan ve tanışmakta ısrar eden adam nedeniyle Dilan Çıtak’ın eğlencesi kabusa döndü. Çıtak, elindeki bardağı  “Sen benim kim olduğumu biliyor musun?” diyerek şahsın yüzüne vurdu. Adamın yüzü bir anda kanlar içinde kaldı ve mekanın görevlileri tartışmanın arasına girdi. Uzun süre sinirleri yatışmayan Dilan Çıtak’ı arkadaşları zor sakinleştirdi ve mekandan uzaklaştırdı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top