SPOR

Hollandalı Ekipten Robin Van Persie Açıklaması

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Robin Van Persie hakkında Hollanda’ya döneceği ile ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Fenerbahçe’nin yıldızı Robin van Persie için ülkesi Hollanda’dan transfer iddiası ortaya atıldı. Excelsior Başkanı konuyla ilgili yaptığı açıklamada Hollandalı yıldız futbolcunun ülkesine dönmeyi planladığını ve bunun gerçekleşmesi halinde rotasının Excelsior veya Feyenoord olacağını söyledi.

Hollanda basınında yer alan haberlere göre; Excelsior Başkanı, Robin Can Persie’nin yeniden Hollanda’ya dönme planları yaptığını belirtti.

“MUTLAKA LİGDE KALMAMIZ GEREKİYOR”

Hollandalı yıldız futbolcunun Excelsior veya Feyenoord’a döneceğini ifade eden Excelsior Başkanı de Jong,  “VanPersie’nin bu yönde planları var. Oynamak isteyeceği takımlar da Feyenoord veya Excelsior olacak. Eğer Van Persie bizim takıma gelirse, mutlaka Eredivisie’de kalmamız gerekiyor” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top