DÜNYA

Hillary Clinton ile İlgili E-Mail Soruşturması Sürecek

Seçimden önce Hillary Clinton hakkında başlatılan e-mail soruşturmasının devam edeceği belirtildi.

ABD Başkanlık seçimlerinde favori aday olarak gösterilen ancak beklediğini bulamayan ve hayalkırıklığına uğrayan Hillary Clinton’a bir kötü haber de kongreden geldi.

İlgili komisyon, “e-mail skandalı” olarak adlandırılan dosyayla ilgili olarak seçimin hemen sonrasında bir açıklama yaptı ve eski Dışişleri Bakanı Clinton’a yönelik olarak seçim öncesinde başlatılan soruşturmanın devam edeceği belirtildi.

DESTEKÇİLERİ ÇOK ÜZÜLDÜ

Clinton, seçimden sonra bir kere daha partililere seslendi. Konuşma sırasında salonda duygusal anların yaşandığı, hatta bazı dinleyicilerin gözyaşlarına boğulduğu görüldü.

Hillary Clinton, konuşmasında şunları belirtti: 

“Donald Trump’ı kutladım ve ona ülkemiz için yapacağı çalışmalara katkıda bulunmayı teklif ettim. Tüm Amerikalılar için başarılı bir başkan olmasını dilerim. Bizim istediğimiz ve olması için çok çalıştığımız sonuç tabii bu değildi. Paylaştığımız değerler ve ülkemiz için sahip olduğumuz vizyon adına, kazanamadığımız için üzgünüm. Fakat yürüttüğümüz harika kampanyayla gurur duyuyorum ve size minnettarım.”

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top