DÜNYA

Herşeyi Bilen Çizgi Film: Simpsonlar

İlk bölümü 1989 yılında yayınlanan Simpsonlar, bir çizgi filmden öte, olacakları daha önceden bilen bir kahinin elinden çıkmış izlenimi yaratıyor.

1989 yılında ilk bölümü yayınlanan Simpsonlar çizgi filmi, birçok şeyi önceden bilmesiyle ünlendi. 11 Eylül saldırıları gibi büyük şok yaratan ve bilinmesi imkansız çok spesifik olayları bile bölümlerinde ima eden çizgi film, Trump’ı da bildi.

Trump’ın Başkan Olacağı Çizgi Filmde Geçiyordu

Suriye bombalaması gibi yakın geçmişimizin önemli olaylarının da bölümlerinde geçtiği Simpsonlar, aşağıda videosunu izleyeceğiniz bölümünde ise President Trump cümlesini geçiriyor. Farklı bir bölümünde ise Trump’ın seçim gezilerinden bir tanesiyle bire bir örtüşen bir görüntüyü geçiren çizgi film, şaşırtmaya devam ediyor.

Simpsonların “President Trump” İbaresini Kullandığı Bölümü

Simpsonlar, Yıllarca Önce Yayınlanan Bu Bölümünde Trump’ın Seçim Gezilerinden Birisini Gösteriyor! Bu Kadar Tesadüf Olabilir mi?

Ve Çizgi Filmde O Sahnenin Sonrasında Trump’ın ABD’yi Oldukça Yıpratıcı Bir Döneme Sokacağı da İfade Ediliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top