YAŞAM

Hava Sıcaklığı Bu Hafta Artacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava sıcaklığının bu hafta içerisinde batı ve iç kesimlerde artacağını belirtti.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün haftalık tahminlerine göre hava sıcaklığı iç ve batı kesimlerde 2-4 derece arasında artacak.

DOĞU ANADOLU’DA BUZLANMA VE DON

Yapılan son değerlendirmelere göre ülkenin batı bölümlerine ve Göller Yöresi’nde yer yer parçalı bulutlu ve az bulutlu hava görülecek. Sabah saatlerinde ve gece saatlerinin ardından Marmara’nın doğusu, İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu’nun doğusunda sis ve puslu bir hava görülecek. Ayrıca Doğu Anadolu’da yer yer buzlanma ve don görülmesi bekleniyor.

İÇ  VE BATI KESİMLERDE SICAKLIK ARTACAK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan haberlere göre hava sıcaklığının iç ve batı kesimlerde 2-4 derece arasında artacağı belirtildi. Ancak diğer yerlerde önemli bir değişim gözlenmeyecek.

MARMARA VE EGE’DE KUVVETLİ RÜZGAR

Güneyden gelen rüzgar hafif olsa da ara sıra orta kuvvette görülecek. Marmara ve Ege’nin güney ve güneybatı yönlerinde kuvvetli bir rüzgar etkisini gösterecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top