MAGAZİN

Hande Yener, Altın Kelebek’e Neredeyse Çıplak Katıldı!

Hande Yener, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde giydiği kıyafetle cesaretini bir kez daha göstermiş oldu.

Hürriyet okurlarının oyları ile belirlenen  ‘Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ Zorlu Center’da düzenlene görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Hem televizyon hem de müzik dünyasından birçok başarılı ismin ödül aldığı gecede en çok konuşulanlardan bir tanesi ise Hande Yener’in kıyafeti oldu.

ARTO SERT BİR DİLLE ELEŞTİRDİ

Vücudunun yarısını adeta ortada bırakan Hande Yener, bu cesur kıyafeti ile eleştirilerden de kaçamadı. Yener, şarkıcı Arto tarafından da sert bir dille eleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde nişanlanan ve “Bu nişanı örf ve adetlere uygun olarak gerçekleştirdik” diyen Hande Yener’in bu sözü şarkıcı Arto tarafından tiye alındı. Arto, “Türk örf ve adetlerine göre nişanlanan Hande Yener, Türk örf ve adetlerine göre giyinmeyi unutmuş. Bu Hande Yener de bizi yiyor galiba. Ya bunlar bizi hakikaten salak zannediyor” diyerek eleştirdi.

İşte Hande Yener’in kıyafeti:

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top